Resim

Lihkab Harita Kadastro

Uzmanlığımız hizmetinizde..

0 333 000 00 00
Firma Adresiniz Firma Adresiniz Firma Adresiniz / İlçe - Şehir
22 Mayıs 2024 Çarşamba
en
Lihkab Nedir?
Lihkab Nedir, Neyin Kısaltmasıdır? Lisanslı Harika Kadastro Mühendislik Bürosunun kısaltılmış haline lihkab denmektedir. Lihkab bürolardan oluşmaktadır. Özel sektörde yer alan mühendislik bürolarıdır. Bu özel sektör bürolarının kamu adına iş yapabilmesi için lihkab belgesini alması gerekir.
Kadastral Yol Sınırlarının Belirlenmesi
Kamuya açık veya taşınmazın erişimi için kullanılan ve tapu planlarında yol, meydan, sokak gibi tanımlanan alanların sınırlarının belirlenmesidir.
Muhdesat Terkini
Muhdesat terkini, arazinin üzerindeki ağacın veya evin yanması, yok olması, yıkılması gibi nedenlerden dolayı gerçekleşebilir. Ayrıca hak sahibinin arazi üzerindeki hakkından vazgeçmesi sonucu terkin edilir.
Hatalı Blok Düzeltme
Dikey veya yatay kat irtifaklı/kat mülkiyetli yapıların; fiili durumları ile tapu kayıtlarının dayanağını oluşturan mimarî projesindeki bağımsız bölüm numaraları veya vaziyet planında gösterilen blokların blok numaraları zaman zaman farklılıklar göstermektedir.
Bağımsız Bölüm Yer Gösterme
İlgilisi tarafından yeri tespit edilemeyen bağımsız bölümün yerinin ilgilisine zeminde gösterilmesi ve bilinen noktalara göre bunun krokisinin oluşturulması işlemidir.
Parsel Yer Gösterme
Parselin veya bağımsız bölümün bulunduğu yerin, herhangi bir ölçme  işlemi yapmadan paftası ile vaziyet ve bağımsız bölüm planındaki şekil ve ölçü  değerlerinden faydalanarak mahallinde ilgilisine gösterilmesidir.
0 333 000 00 00 GSM Numaramız 7/24 Bizi Arayabilirsiniz..
0 333 000 00 00 Whatsapp Numaramız 7/24 Bizi Arayabilirsiniz..
0 333 000 00 00 Telegram Numaramız 7/24 Bizi Arayabilirsiniz..
0 333 000 00 00 Bip Numaramız 7/24 Bizi Arayabilirsiniz..
Google Map Yol Tarifi

Hoşgeldiniz.. 

Firmamızla ilgili kurumsal içeriklerin yer aldığı web sitemizde, sunduğumuz hizmetler ve referanslarımızla ilgili detaylar bulabilirsiniz.

Hizmetlerimizi tecrübeli, güleryüzlü ve her biri kendi branşında profesyonel personellerimizle, ve çağın gerektirdiği modern ekipmanlarımızla sunmaktayız. 

Referanslarımız bizim aynamızdır. Her bir referansımız bizim için özeldir.

İşimizi severek yapıyoruz. Sizide bu özel aileye katılmaya davet ediyoruz.

0 333 000 00 00
Firma Adresiniz Firma Adresiniz Firma Adresiniz / İlçe - Şehir
Resim
Resim

Lihkab Harita Kadastro

Uzmanlığımız hizmetinizde..

Sektörde, başarılı saygın firma olmak temel vizyonumuzdur. Zamanlaması planlaması doğru işleyen süreçlerde müşterilerimize ideal hizmetleri sunmak genel misyonumuzdur.
SiteOluştur
Yardımcı Modüller